• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин автомобільний А-95 (Євро 5) по талонах (картках) або еквівалент

Оголошено тендер

128 950.00 UAH
Номер: c0c0afa891074202a38def36b5d5d956
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-17-006308-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Замовник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Очікувана вартість: 128 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин автомобільний А-95 (Євро 5) по талонах (картках) або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 17.12.2020 11:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума128 950.00 UAH