-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (бензин автомобільний А-95 (Євро 5) по талонах (картках) або еквівалент)
120 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
d94908f37c1d4091a776ba8cc10acdc0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-21-004696-c-a1
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Контактна особа:
Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ГЛУСКО-КАРТ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32489155
-
Контактна особа:
Андрій Андрій +380444929585 andriy.bilopolets@glusco.swiss
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 11
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
2Т
Дата підписання:
25.01.2021 13:15
Період дії договору:
25.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
120 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 20 100.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин автомобільний А-95 (Євро 5) по талонах (картках) або еквівалент
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2021