-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (паливо дизельне ДП-З - Євро 5 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-01-27-003577-b
Завершена
4 112 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
6234fcec8b324c52adad1ff4d78fbf45
Внутрішній номер закупівлі:
8288018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-27-003577-b
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів на закупівлю товару (код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (паливо дизельне ДП-З - Євро 5 або еквівалент)): UA-2020-12-17-009171-c, UA-2021-01-06-001224-b через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій відповідно до п.1 ч.2 ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість:
4 112 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описоплата вартості поставленого товару протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня поставки товару на підставі рахунку (рахунку-фактури) Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
паливо дизельне ДП-З - Євро 5 або еквівалент
Кількість
160 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КВОРУМ-НАФТА"
Оскарження: 27.01.2021 11:29 - 07.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32938047
-
Контактна особа:
Кльован Ігор Іванович +380512554071
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГРЕЧИШНИКОВА будинок 52 В
Оскарження: 27.01.2021 11:29 - 07.02.2021 00:00
Ціна пропозиції
3 888 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.01.2021 11:29
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
8377f6d0f2174c0285b0341ea691196e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-27-003577-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КВОРУМ-НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32938047
-
Контактна особа:
Кльован Ігор Іванович +380512554071
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГРЕЧИШНИКОВА будинок 52 В
Номер договору:
3Т
Сума договору:
3 888 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 240 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
08.02.2021 08:00
Статус:
Підписаний