• Переговорна процедура
  • КЕП

Дизельне паливо ДП-З-Євро 5 або еквівален

Оголошено тендер

4 112 500.00 UAH
Номер: 102d3c247c4940628cc9a6be01a3cc50
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-25-004686-b
Тип процедури: Переговорна процедура
Закупівельник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Замовник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Очікувана вартість: 4 112 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо ДП-З-Євро 5 або еквівален
Примітки: На підставі п.1, ч.2, ст.40 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі. Якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Торги які не відбулися: UA-2020-12-17-009171-c, UA-2021-01-06-001224-b.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 25.01.2021 11:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 112 500.00 UAH