-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (паливо дизельне ДП-Л (літо) – Євро 5 по талонах (картках) або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-01-21-001594-a
Завершена
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 450.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 450.00 UAH
Номер:
ce9b4de8cd8b45cd97bf7ac2490cf367
Внутрішній номер закупівлі:
4321377
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-21-001594-a
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 450.00 UAH
Період уточнення:
21.01.2020 14:26 - 28.01.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2020 14:26 - 07.02.2020 18:00
Аукціон:
10.02.2020 14:36 - 10.02.2020 15:03
Період кваліфікації:
10.02.2020 15:03 - 12.02.2020 15:04
Період завантаження договору:
10.02.2020 15:03 - 01.03.2020 15:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі власні кошти
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо дизельне ДП-Л (літо) – Євро 5 по талонах (картках) або еквівалент
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МАНГО-ГРУП"
Оскарження: 10.02.2020 15:03 - 23.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039648
-
Контактна особа:
Світлана Ізюмова +380504500602 slizyumova@unimex.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, ХРЕСТОВИЙ ПРОВУЛОК, будинок 2, офіс 405
Оскарження: 10.02.2020 15:03 - 23.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
107 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
107 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.02.2020 15:04
Документи
43
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Микола Дергало +380677196585 mderhalo@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
115 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
114 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "КВОРУМ-НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32938047
-
Контактна особа:
Рящина Людмила Миколаївна 380677598198, 380677598198 rj070774@ukr.net
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Гречишникова, будинок 52 В
Початкова пропозиція
114 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
114 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
45d20c2a5a7c45e8bc74d4a6a87391a0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-21-001594-a-a1
Постачальник:
ТОВ "МАНГО-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039648
-
Контактна особа:
Світлана Ізюмова +380504500602 slizyumova@unimex.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, ХРЕСТОВИЙ ПРОВУЛОК, будинок 2, офіс 405
Номер договору:
4Т/8БРТ-2300
Сума договору:
107 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
89 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
02.03.2020 12:00
Статус:
Виконаний