-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливо дизельне ДП-Л (літо) – Євро 5 по талонах (картках) або еквівалент
Оголошено тендер
145 000.00
UAH
Номер:
36ad2593c53a447d8b7a65bbe8fa3793
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-16-000770-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливо дизельне ДП-Л (літо) – Євро 5 по талонах (картках) або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
16.01.2020 09:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума145 000.00 UAH