• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 09130000-9 - «нафта і дистиляти».(Дизельне паливо ДП-Л-Євро 5 або еквівалент)

Language (s) in which the bids should be prepared: all documents related to the Bidder's bid must be drawn up in the Ukrainian language. More detailed information is provided in paragraph 7 of Section 1 of the tender documentation.

Завершена

4 938 560.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 49 385.60 UAH
Номер: fae83cbdde7b4af9b11b879c75a2c167
Внутрішній номер закупівлі: 9513392
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-14-008084-b   
Замовник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Контактна особа: Ілля Анатолійович Рижков +380552328377 i.ryzhkov@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 938 560.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 49 385.60 UAH
Період уточнення: 14.04.2021 15:11 - 05.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 14.04.2021 15:11 - 15.05.2021 16:07
Період прекваліфікації: 15.05.2021 16:08 - 26.05.2021 00:00
Аукціон: 26.05.2021 14:15 - 26.05.2021 14:36
Період кваліфікації: 26.05.2021 14:36 - 26.05.2021 16:05
Період завантаження договору: 26.05.2021 16:05 - 15.06.2021 16:05
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо ДП-Л-Євро 5 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 160 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІОНА АКТИВ"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
20.05.2021 12:36
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги 11
Документи 20
Скарги 0
ТОВ "КВОРУМ-НАФТА"

Оскарження: 26.05.2021 16:05 - 06.06.2021 00:00
Початкова пропозиція 4 636 800.00 UAH з ПДВ /
4 415 840.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
20.05.2021 12:36
Результати кваліфікації
Переможець
26.05.2021 16:05
Відповіді на вимоги 11
Документи 71
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОНЕФТЬ"
Початкова пропозиція 4 783 996.80 UAH з ПДВ /
4 416 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
20.05.2021 12:36
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 95
Скарги 0

Контракти

Номер: 4e9d46f7617a44bd9526aad8c9730ff2
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-14-008084-b-b1
Постачальник: ТОВ "КВОРУМ-НАФТА"
Номер договору:
Сума договору: 4 415 840.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 679 866.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 07.06.2021 08:00
Статус:
Підписаний
pdf
5Т ТОВ Кворум-Нафта.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ1 до 5Т.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ№3.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
ДУ№4.PDF
p7s
sign.p7s