• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Дизельне паливо ДП-Л-Євро 5 або еквівалент

Оголошено тендер

4 938 560.00 UAH
Номер: 801cca4f7354462da8c5cf1f814a72a0
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-13-005084-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Замовник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Очікувана вартість: 4 938 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо ДП-Л-Євро 5 або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 13.04.2021 14:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 938 560.00 UAH