-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 09130000-9 - «нафта і дистиляти».(Дизельне паливо ДП-Л-Євро 5 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-04-14-008084-b
Language (s) in which the bids should be prepared: all documents related to the Bidder's bid must be drawn up in the Ukrainian language. More detailed information is provided in paragraph 7 of Section 1 of the tender documentation.
Завершена
4 938 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 49 385.60 UAH
мін. крок: 1% або 49 385.60 UAH
Номер:
1cfe844de24f4a90a42086e9470bb386
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2021-06-10-000044
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
10.06.2021 00:00
Період моніторингу:
11.06.2021 10:50 - 07.07.2021 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
10.06.2021 №365
Вінниця
Про початок моніторингу
закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18, із змінами, доручення Державної аудиторської служби України від 07 червня 2021 року №003100-18/7042-2021,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби
у Вінницькій області Олена ВАХНОВСЬКА
Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області
від 10.06.2021 №365
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
16.UA-2021-04-14-008084-b 14.04.2021 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів установлено порушення вимог пункту 14 Порядку №1082.
За результатами аналізу питань щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону, розгляду тендерних пропозицій учасників, своєчасності укладання договору про закупівлю, його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця - порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2, 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявленого порушення у встановленому законодавством порядку, зокрема в межах законодавства вжити заходів щодо недопущення такого порушення в подальшому та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель, викладеного у висновку або аргументовані заперечення до висновку або інформацію про причини неможливості усунення виявленого порушення.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 01 липня 2021 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» із змінами (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт» (далі – замовник) на 2021 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету від 13 квітня 2021 року №/20-09, тендерні пропозиції ТОВ «КВОРУМ-НАФТА», ТОВ «ДІАНА АКТИВ», ТОВ «ДНІПРОНЕФТЬ», протокол розгляду тендерних пропозицій, оприлюднений в електронній системі від 20 травня 2021 року, протокол засідання тендерного комітету щодо обрання переможця процедури закупівлі від 26 травня 2021 року №81/20-09, повідомлення про намір укласти договір, договір поставки від 07 червня 2021 року №5Т, звіт про результати проведення процедури від 07 червня 2021 року та пояснення від 23 червня 2021 року, отримане від замовника через електронну систему закупівель.
За результатами моніторингу закупівлі установлено, що на порушення вимог пункту 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року №1082, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 липня 2020 року №610/34893 (далі – Порядок №1082) в оголошенні про проведення відкритих торгів в окремих електронних полях не зазначена інформація щодо коду товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі.
Водночас, замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів зазначено код ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти», тоді як Національний класифікатор України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затверджений наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року №1749 містить наступну позицію щодо товару, який має намір придбати замовник, а саме: ДК 021:2015 - 091342000-9 «Дизельне паливо».
Період усунення порушень:
01.07.2021 20:08 - 16.07.2021 00:00
Дата публікації висновку:
01.07.2021 20:08
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
На виконання висновку Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, щодо зобов’язання усунення порушень законодавства в сфері державних закупівель по закупівлі дизельного палива Євро 5 або еквівалент (код ДК 021:2015: 09130000-9 - «нафта і дистиляти») (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2021-04-14-008084-b) повідомляємо наступне:
Станом на 05 липня 2021 року вищезазначена закупівля завершена та відповідно до регламенту роботи інформаційно-телекомунікаційної системи закупівель Prozorro будь які дії, пов’язані з її редагуванням через кабінет замовника неможливі (окрім публікації додаткових угод та/або звіту про виконання договору). Враховуючи зазначене порушення вимог пункту 14 Порядку №1082 ДП «ХМТП» повідомляємо, що обов’язково в подальшому будуть вжиті всі необхідні заходи щодо недопущення такого порушення.
Дата публікації звіту:
05.07.2021 12:48
Запити/Пояснення
Номер:
797a4d5550c2400497327660d12c3b67
Назва:
Запит про надання пояснення
Дата опублікування:
17.06.2021 17:19
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
24.06.2021 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі дизельного палива Євро 5 або еквівалент (ДК 021:2015:09130000-9 «Нафта і дистиляти») (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2021-04-14-008084-b) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (із змінами) (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року №43 та підпунктів 2, 9 пункту 6 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18, постала потреба в отриманні пояснення з питання:
Яким чином учасником ТОВ «КВОРУМ-НАФТА», якого обрано переможцем, виконано умови тендерної документації та оголошення про проведення відкритих торгів щодо надання:
- усіх документів, що мають відношення до тендерної пропозиції українською мовою, а саме: акту від 29 квітня 2021 №20 прийому-передачі нафтопродуктів по контракту №CD-KN/030720 від 03 липня 2020 року (пункт 7 розділу 1 тендерної документації, пункт 8 оголошення про проведення відкритих торгів);
- копії договору з заводом виробником/офіційним представником виробника нафтопродуктів в Україні або доручення чи листа виробника/офіційного представника про підтвердження виробника товару, або підтверджуючі документи учасника про те, що він є безпосереднім імпортером нафтопродукту, а саме: «Star Refinery» (Туреччина), виробником палива дизельного ULSD 10 PPM, зазначеного в інформаційній довідці від 14 травня 2021 №573/7 (додаток №4 до тендерної документації)?
Відповідне пояснення (інформацію, документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
7c148058b6114aaf901194f458d3e424
Назва:
На виконання запиту Північного офісу Держаудитслужби (Вінницька обл.) про надання пояснення в межах проведення моніторингу процедури закупівлі ДП «ХМТП» (Замовник) дизельного палива Євро 5 або еквівалент (ДК 021:2015:09130000-9 «Нафта і дистиляти») (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2021-04-14-008084-b) повідомляємо наступну інформацію.
Дата опублікування:
23.06.2021 10:52
Опис:
Згідно п.7 Розділу 1 Тендерної документації «Інформація про мову (мови), якою (якими) повинні бути складені тендерні пропозиції» документи або їх копії, що мають відношення до технічної характеристики пропозиції та підготовлені безпосередньо Учасником, повинні бути складені українською мовою. Акт від 29 квітня 2021 №20 прийому-передачі нафтопродуктів по контракту №CD-KN/030720 від 03 липня 2020 року складений не ТОВ «Кворум-Нафта» (Учасник-переможець), а безпосередньо продавцем товару CORAL ENERGY DMCC.
З огляду на вищезазначене та керуючись ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник не мав підстав відхилити пропозицію ТОВ «Кворум-Нафта», оскільки тендерна пропозиція учасника викладена мовою (мовами), що вимагається тендерною документацією з врахуванням особливостей подання документів, що мають відношення до технічної характеристики пропозиції.
Номер:
767ff161ce40401da3dc6b9a5cdf38b7
Назва:
Відповідь на висновок
Дата опублікування:
05.07.2021 12:43
Опис:
На виконання висновку Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, щодо зобов’язання усунення порушень законодавства в сфері державних закупівель по закупівлі дизельного палива Євро 5 або еквівалент (код ДК 021:2015: 09130000-9 - «нафта і дистиляти») (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2021-04-14-008084-b) повідомляємо наступне:
Станом на 05 липня 2021 року вищезазначена закупівля завершена та відповідно до регламенту роботи інформаційно-телекомунікаційної системи закупівель Prozorro будь які дії, пов’язані з її редагуванням через кабінет замовника неможливі (окрім публікації додаткових угод та/або звіту про виконання договору). Враховуючи зазначене порушення вимог пункту 14 Порядку №1082 ДП «ХМТП» повідомляємо, що обов’язково в подальшому будуть вжиті всі необхідні заходи щодо недопущення такого порушення.