• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

код ДК 021:2015: 09130000-9 - «нафта і дистиляти».(Дизельне паливо ДП-Л-Євро 5 або еквівалент)

4 415 840.00 UAH з ПДВ
Номер: 4e9d46f7617a44bd9526aad8c9730ff2
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-14-008084-b-b1
Замовник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Постачальник: ТОВ "КВОРУМ-НАФТА"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
Дата підписання: 07.06.2021 08:00
Період дії договору: 07.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 4 415 840.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 735 973.33 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо ДП-Л-Євро 5 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 160 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: ae0790b23f994c5fbb766898fa21e9c6
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Керуючись статтею 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 12.1.2., 3.3.3. Договору, Сторони дійшли згоди без збільшення загальної вартості Договору, та не більше ніж на 10 (десять) %, збільшити ціну за одиницю Товару. У зв’язку з цим Сторонами вносяться наступні зміни до Договору: 1.1. З дати набрання чинності даною Додатковою угодою змінюється пункт 1.1. та пункт 3.1.1. Договору та приймається Сторонами в наступній редакції: «1.1. Постачальник зобов'язується у червні-грудні 2021 року поставити й передати у власність Покупцю товар (Дизельне паливо ДП-Л-Євро5), зазначений в Специфікації (Додаток № 1 до даного Договору, який є його невід’ємною частиною) (надалі по тексту – Товар), а Покупець - прийняти і оплатити на умовах даного Договору такий Товар» «3.1.1. Ціна за одиницю Товару (1 тонну) становить 28 565,00 грн. (двадцять вісім тисяч п’ятсот шістдесят п’ять гривень 00 копійок) з ПДВ.». 2. У зв’язку зі збільшенням ціни за одиницю Товару, що передбачено в п. 1.1. даної Додаткової угоди, з дати набрання нею чинності: 2.1. Збільшується ціна за одиницю Товару, зазначена в Специфікації. 2.2. Зменшується кількість Товару, визначена Специфікацією. 3. Ціна (загальна вартість) Договору залишається незмінною. 4. Всі інші умови Договору не змінені цією Додатковою угодою, залишаються чинними у попередній редакції і Сторони підтверджують їх обов’язковість щодо себе.
    Номер додаткової угоди: ДУ №1
    Дата внесення змін до договору: 07.07.2021 12:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ1 до 5Т.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 1402894a670c41718d1dd81a33d29c85
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Керуючись статтею 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 12.1.2., 3.3.3. Договору, Сторони дійшли згоди без збільшення загальної вартості Договору, та не більше ніж на 10 (десять) %, збільшити ціну за одиницю Товару. У зв’язку з цим Сторонами вносяться наступні зміни до Договору: 1.1. З дати набрання чинності даною Додатковою угодою змінюється пункт 1.1. та пункт 3.1.1. Договору та приймається Сторонами в наступній редакції: «1.1. Постачальник зобов'язується у вересні-грудні 2021 року поставити й передати у власність Покупцю товар (Дизельне паливо ДП-Л-Євро5), зазначений в Специфікації (Додаток № 1 до даного Договору, який є його невід’ємною частиною)(надалі по тексту – Товар), а Покупець - прийняти і оплатити на умовах даного Договору такий Товар» «3.1.1. Ціна за одиницю Товару (1 тонну) становить 30 021,82 грн. (тридцять тисяч двадцять одна гривна вісімдесят дві копійки) з ПДВ.». 2. У зв’язку зі збільшенням ціни за одиницю Товару, що передбачено в п. 1.1. даної Додаткової угоди, з дати набрання нею чинності: 2.1. Збільшується ціна за одиницю Товару, зазначена в Специфікації. 2.2. Зменшується кількість Товару, визначена Специфікацією. 3. Ціна (загальна вартість) Договору залишається незмінною. 4. Всі інші умови Договору не змінені цією Додатковою угодою, залишаються чинними у попередній редакції і Сторони підтверджують їх обов’язковість щодо себе.
    Номер додаткової угоди: ДУ №2
    Дата внесення змін до договору: 22.09.2021 09:46
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ №2.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: d67f73aa751b481c956b5a7ef323d1c1
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись статтею 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 12.1.2., 3.3.3. Договору, Сторони дійшли згоди без збільшення загальної вартості Договору, та не більше ніж на 10 (десять) %, збільшити ціну за одиницю Товару. У зв’язку з цим Сторонами вносяться наступні зміни до Договору: 1.1. З дати набрання чинності даною Додатковою угодою змінюється пункт 1.1. та пункт 3.1.1. Договору та приймається Сторонами в наступній редакції: «1.1. Постачальник зобов'язується у вересні-грудні 2021 року поставити й передати у власність Покупцю товар (Дизельне паливо ДП-Л-Євро5), зазначений в Специфікації (Додаток № 1 до даного Договору, який є його невід’ємною частиною)(надалі по тексту – Товар), а Покупець - прийняти і оплатити на умовах даного Договору такий Товар» «3.1.1. Ціна за одиницю Товару (1 тонну) становить 32 513,63 грн. (тридцять дві тисячі пятсот тринадцять гривень шістдесят три копійки) з ПДВ.». 2. У зв’язку зі збільшенням ціни за одиницю Товару, що передбачено в п. 1.1. даної Додаткової угоди, з дати набрання нею чинності: 2.1. Збільшується ціна за одиницю Товару, зазначена в Специфікації. 2.2. Зменшується кількість Товару, визначена Специфікацією. 3. Ціна (загальна вартість) Договору залишається незмінною. 4. Всі інші умови Договору не змінені цією Додатковою угодою, залишаються чинними у попередній редакції і Сторони підтверджують їх обов’язковість щодо себе.
    Номер додаткової угоди: ДУ №3
    Дата внесення змін до договору: 13.10.2021 16:18
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ№3.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 43a8c44a07ef4859b1d4d1deb0e31540
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись статтею 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 12.1.2., 3.3.3. Договору, Сторони дійшли згоди без збільшення загальної вартості Договору, та не більше ніж на 10 (десять) %, збільшити ціну за одиницю Товару. У зв’язку з цим Сторонами вносяться наступні зміни до Договору: 1.1. З дати набрання чинності даною Додатковою угодою змінюється пункт 1.1. та пункт 3.1.1. Договору та приймається Сторонами в наступній редакції: «1.1. Постачальник зобов'язується у листопаді-грудні 2021 року поставити й передати у власність Покупцю товар (Дизельне паливо ДП-Л-Євро5), зазначений в Специфікації (Додаток № 1 до даного Договору, який є його невід’ємною частиною) (надалі по тексту – Товар), а Покупець - прийняти і оплатити на умовах даного Договору такий Товар» «3.1.1. Ціна за одиницю Товару (1 тонну) становить 33 293,96 грн. (тридцять три тисячі двісті дев’яносто три гривні 96 копійок) з ПДВ.». 2. У зв’язку зі збільшенням ціни за одиницю Товару, що передбачено в п. 1.1. даної Додаткової угоди, з дати набрання нею чинності: 2.1. Збільшується ціна за одиницю Товару, зазначена в Специфікації. 2.2. Зменшується кількість Товару, визначена Специфікацією. 3. Ціна (загальна вартість) Договору залишається незмінною.
    Номер додаткової угоди: ДУ №4
    Дата внесення змін до договору: 01.11.2021 15:04
    Статус:
    Опубліковано