-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-02-04-000511-a
Торги не відбулися
3 375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 33 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 33 750.00 UAH
Номер:
354bbfcc3285448fb509ec6053d45c24
Внутрішній номер закупівлі:
4425630
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-04-000511-a
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 375 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
33 750.00 UAH
Період уточнення:
04.02.2020 09:39 - 09.02.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2020 09:39 - 19.02.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі власні кошти
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 або еквівалент
Кількість
125 тонни
Період постачання
до 30.06.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "КВОРУМ-НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32938047
-
Контактна особа:
Рящина Людмила Миколаївна 380677598198, 380677598198 rj070774@ukr.net
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Гречишникова, будинок 52 В
Початкова пропозиція
2 981 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 981 250.00 UAH з ПДВ
Документи
13
Скарги
0