• Відкриті торги
  • КЕП

Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 або еквівалент

Оголошено тендер

3 375 000.00 UAH
Номер: ff946a41c0bd49b790b7a8d8f3818165
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-02-04-000752-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Замовник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Очікувана вартість: 3 375 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 04.02.2020 09:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 375 000.00 UAH