-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 09130000-9 - «нафта і дистиляти» (Дизельне паливо ДП-Л-Євро 5 або еквівалент).
Тендер Prozorro UA-2021-06-17-002852-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: всі документи, що мають відношення до пропозиції Учасника, повинні бути складені українською мовою. Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі та інша інформація до закупівлі більш детально викладена в документації на проведення спрощеної закупівлі.
Торги не відбулися
4 938 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 49 385.60 UAH
мін. крок: 1% або 49 385.60 UAH
Номер:
0e115dd44fb04ea5be0a6a6cac7ea95d
Внутрішній номер закупівлі:
10382318
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-17-002852-b
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Валерійович Ісаченко +380552328377 tender@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 938 560.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
49 385.60 UAH
Період уточнення:
17.06.2021 10:32 - 12.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2021 10:32 - 22.07.2021 09:00
Період прекваліфікації:
з 22.07.2021 09:02
Аукціон:
з 27.08.2021 15:13
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Описрозрахунки проводяться шляхом оплати Покупцем вартості поставленої партії товару протягом 30 (тридцять) календарних днів з дня поставки партії товару Покупцю на підставі рахунку (рахунку-фактури) Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 - 091342000-9 «Дизельне паливо» (Дизельне паливо ДП-Л-Євро 5 або еквівалент)
Кількість
160 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КВОРУМ-НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32938047
-
Контактна особа:
Олександр Богомолов +380981297000,+380512554069 trade@kvorum.mk.ua
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГРЕЧИШНИКОВА, будинок 52 В
Початкова пропозиція
4 833 600.00 UAH з ПДВ /
4 833 600.00 UAH з ПДВ
4 833 600.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
11
Документи
25
Скарги
0