-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 091342000-9 «Дизельне паливо» (Дизельне паливо ДП-Л-Евро 5 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-07-29-008368-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: всі документи, що мають відношення до пропозиції Учасника, повинні бути складені українською мовою. Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі та інша інформація до закупівлі більш детально викладена в тендерній документації.
Торги не відбулися
4 938 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 49 385.60 UAH
мін. крок: 1% або 49 385.60 UAH
Номер:
47ab3bee2e2a487486d0cc89e5586c3f
Внутрішній номер закупівлі:
10908505
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-29-008368-b
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Валерійович Ісаченко +380552328183 alexsandr.v.isachenko@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 938 560.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
49 385.60 UAH
Період уточнення:
29.07.2021 16:03 - 19.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2021 16:03 - 29.08.2021 15:46
Період прекваліфікації:
з 29.08.2021 15:50
Аукціон:
з 04.10.2021 14:41
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Покупцем вартості поставленої партії товару протягом 30 (тридцять) календарних днів з дня поставки партії товару Покупцю на підставі рахунку (рахунку-фактури) Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо ДП-Л-Евро 5 або еквівалент
Кількість
160 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КВОРУМ-НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32938047
-
Контактна особа:
Олександр Богомолов +380981297000, +380512554069 trade@kvorum.mk.ua
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГРЕЧИШНИКОВА, будинок 52 В
Початкова пропозиція
4 719 840.00 UAH з ПДВ /
4 719 840.00 UAH з ПДВ
4 719 840.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0