-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 091342000-9 «Дизельне паливо» (Дизельне паливо ДП-Л-Евро 5 або еквівалент)
Оголошено тендер
4 938 560.00
UAH
Номер:
b7b66efb69504e72a284a0fa5725ba7c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-29-003017-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 938 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 091342000-9 «Дизельне паливо» (Дизельне паливо ДП-Л-Евро 5 або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
29.07.2021 11:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 938 560.00 UAH