-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-З (зима) - Євро 5 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-02-04-000424-a
Завершена
3 375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 33 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 33 750.00 UAH
Номер:
4ff6656acfc54b98895614bfdf659831
Внутрішній номер закупівлі:
4425517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-04-000424-a
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 375 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
33 750.00 UAH
Період уточнення:
04.02.2020 09:30 - 09.02.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2020 09:30 - 19.02.2020 18:00
Аукціон:
20.02.2020 13:34 - 20.02.2020 13:55
Період кваліфікації:
20.02.2020 13:55 - 24.02.2020 15:42
Період завантаження договору:
20.02.2020 13:55 - 11.03.2020 13:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі власні кошти
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо дизельне ДП-З (зима) - Євро 5 або еквівалент
Кількість
125 тонни
Період постачання
до 30.06.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "КВОРУМ-НАФТА"
Оскарження: 20.02.2020 13:55 - 06.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32938047
-
Контактна особа:
Рящина Людмила Миколаївна 380677598198, 380677598198 rj070774@ukr.net
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Гречишникова, будинок 52 В
Оскарження: 20.02.2020 13:55 - 06.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 992 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 992 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.02.2020 15:42
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "ГЛУСКО УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40428668
-
Контактна особа:
Наталя Наталя +380444929585 natalia.ivanchenko@glusco.swiss
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 11
Початкова пропозиція
3 237 375.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 237 375.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
0b848712c5ad4a30a3b9cd07181716d0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-04-000424-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КВОРУМ-НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32938047
-
Контактна особа:
Рящина Людмила Миколаївна 380677598198, 380677598198 rj070774@ukr.net
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Гречишникова, будинок 52 В
Номер договору:
7Т
Сума договору:
2 992 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 493 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.03.2020 00:00 - 30.06.2020 00:00
Дата підписання:
10.03.2020 10:00
Статус:
Виконаний