-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-З (зима) - Євро 5 або еквівалент)
2 992 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
0b848712c5ad4a30a3b9cd07181716d0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-04-000424-a-c1
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Контактна особа:
Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КВОРУМ-НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32938047
-
Контактна особа:
Рящина Людмила Миколаївна 380677598198, 380677598198 rj070774@ukr.net
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Гречишникова, будинок 52 В
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
7Т
Дата підписання:
10.03.2020 10:00
Період дії договору:
10.03.2020 00:00 - 30.06.2020 00:00
Сума договору:
2 992 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 498 750.00 UAH)
Оплачено:
2 141 362.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 356 893.70 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо дизельне ДП-З (зима) - Євро 5 або еквівалент
Кількість
125 тонни
Період постачання
до 30.06.2020
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
1cbc96e7f6d5480594bd2babe2892b59
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Керуючись пунктом 5 частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" №922-VIII (у первинній редакції від 25.12.2015 р.), пунктами 13.1.1., Договору, Сторони дійшли згоди без збільшення загальної вартості Договору, та без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, зменшити ціну за одиницю Товару. У зв’язку з цим Сторонами вносяться наступні зміни до Договору:
1.1. З дати набрання чинності даною Додатковою угодою змінюється пункт 3.1.1. Договору та приймається Сторонами в наступній редакції:
«3.1.1. Ціна за одиницю Товару (1 тонну) становить 19 500,00 грн. (дев’ятнадцяти тисяч п'ятсот гривень 00 копійок), в тому числі ПДВ».
2. У зв’язку зі зменшенням ціни за одиницю Товару, що передбачено в п. 1.1. даної Додаткової угоди, з дати набрання нею чинності:
2.1. Зменшується ціна за одиницю Товару, зазначена в Специфікації.
2.2. Корегується кількість Товару, визначена Специфікацією.
3. Ціна (загальна вартість) Договору залишається незмінною.
4. Всі інші умови Договору не змінені цією Додатковою угодою, залишаються чинними у попередній редакції і Сторони підтверджують їх обов’язковість щодо себе.
Номер додаткової угоди:
7Т ДУ1
Дата внесення змін до договору:
30.04.2020 12:05
Статус:
Опубліковано