• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-З - Євро 5 або еквівалент)

Торги не відбулися

4 112 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 41 125.00 UAH
Номер: 4217c2b6ace541d9badb4ea493b0803b
Внутрішній номер закупівлі: 7822418
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-17-009171-c   
Замовник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Контактна особа: Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 112 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 41 125.00 UAH
Період уточнення: 17.12.2020 13:42 - 27.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 17.12.2020 13:42 - 06.01.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо ДП-З-Євро 5 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 170 тонни
Період постачання 15.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт. Ушакова, 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КВОРУМ-НАФТА"
Початкова пропозиція 4 054 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 054 500.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 10
Скарги 0