• Відкриті торги
  • КЕП

Дизельне паливо ДП-З-Євро 5 або еквівалент

Оголошено тендер

4 112 500.00 UAH
Номер: 5a634b37147541ddaed52f6561e81573
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-17-006418-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Замовник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Очікувана вартість: 4 112 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо ДП-З-Євро 5 або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 17.12.2020 11:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 112 500.00 UAH