-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09130000-9 (Дизельне паливо ДП-З-Євро 5 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-01-06-001224-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції Учасника, повинні бути складені українською мовою. Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі та інша інформація до закупівлі більш детально викладена в документації на проведення спрощеної закупівлі.
Торги не відбулися
4 112 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 41 125.00 UAH
мін. крок: 1% або 41 125.00 UAH
Номер:
01a2ef49b11e49449c9b6ab10e0e13ce
Внутрішній номер закупівлі:
8105305
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-06-001224-b
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 112 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
41 125.00 UAH
Період уточнення:
06.01.2021 12:55 - 12.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2021 12:55 - 22.01.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо ДП-З-Євро 5 або еквівалент
Кількість
160 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КВОРУМ-НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32938047
-
Контактна особа:
Рящина Людмила Миколаївна 380668668616 RJ070774@UKR.NET http://www.kvorum.mk.ua/
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, 54003, Миколаївська обл., місто Миколаїв, Центральний район, ВУЛИЦЯ ГРЕЧИШНИКОВА, будинок 52 В
Початкова пропозиція
3 888 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 888 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
11
Скарги
0