-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09130000-9 (Дизельне паливо ДП-З-Євро 5 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-01-06-001224-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції Учасника, повинні бути складені українською мовою. Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі та інша інформація до закупівлі більш детально викладена в документації на проведення спрощеної закупівлі.
Торги не відбулися
4 112 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 41 125.00 UAH
мін. крок: 1% або 41 125.00 UAH
Період уточнення:
06.01.2021 12:55 - 12.01.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим