-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо ДП-З-Євро 5 або еквівалент
Оголошено тендер
4 112 500.00
UAH
Номер:
6258984f209841e294778c27fbc1752a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-06-001566-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 112 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо ДП-З-Євро 5 або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
06.01.2021 12:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 112 500.00 UAH