-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (дизельне паливо (Євро 5) по талонах (картках) або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-12-21-004906-c
Завершена
122 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 223.50 UAH
мін. крок: 1% або 1 223.50 UAH
Номер:
f247d05ea98c49b7a029c8ebdb6520d2
Внутрішній номер закупівлі:
7886391
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-21-004906-c
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
122 350.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 223.50 UAH
Період уточнення:
21.12.2020 11:38 - 01.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2020 11:38 - 11.01.2021 18:00
Аукціон:
12.01.2021 11:43 - 12.01.2021 12:04
Період кваліфікації:
12.01.2021 12:04 - 14.01.2021 09:35
Період завантаження договору:
14.01.2021 09:35 - 03.02.2021 09:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо (Євро 5) по талонах (картках) або еквівалент
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГЛУСКО-КАРТ УКРАЇНА"
Оскарження: 14.01.2021 09:35 - 25.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32489155
-
Контактна особа:
Андрій Андрій +380444929585 andriy.bilopolets@glusco.swiss
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 11
Оскарження: 14.01.2021 09:35 - 25.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
114 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
114 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2021 09:35
Відповіді на вимоги
11
Документи
34
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Микола Дергало +380677196585 mderhalo@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
118 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
118 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
635139bdc5464676be293b4df98d3931
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-21-004906-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ГЛУСКО-КАРТ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32489155
-
Контактна особа:
Андрій Андрій +380444929585 andriy.bilopolets@glusco.swiss
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 11
Номер договору:
1Т
Сума договору:
114 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
95 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.01.2021 13:03
Статус:
Підписаний