-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-07-14-007165-c
Завершена
4 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 42 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 42 000.00 UAH
Номер:
82c01ebe5ffe4b11bfffa18f8052d856
Внутрішній номер закупівлі:
5586834
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-14-007165-c
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
42 000.00 UAH
Період уточнення:
14.07.2020 16:17 - 05.08.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2020 16:17 - 15.08.2020 18:00
Період прекваліфікації:
15.08.2020 18:01 - 23.08.2020 00:00
Аукціон:
25.08.2020 11:21 - 25.08.2020 11:42
Період кваліфікації:
25.08.2020 11:42 - 08.09.2020 10:57
Період завантаження договору:
08.09.2020 10:57 - 28.09.2020 10:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі власні кошти
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 або еквівалент
Кількість
190 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОНЕФТЬ"
Оскарження: 07.09.2020 14:48 - 18.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42516923
-
Контактна особа:
Ємець Андрій Вікторович +380965137350 DNIPRONEFT@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Новомосковськ, 51200, Дніпропетровська обл., м.Новомосковськ, вул. Мануїльського,41
Оскарження: 07.09.2020 14:48 - 18.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
4 066 000.00 UAH з ПДВ /
3 982 000.00 UAH з ПДВ
3 982 000.00 UAH з ПДВ
Документи
48
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "КВОРУМ-НАФТА"
Оскарження: 08.09.2020 10:57 - 19.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32938047
-
Контактна особа:
Рящина Людмила Миколаївна 380677598198, 380677598198 rj070774@ukr.net
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Гречишникова, будинок 52 В
Оскарження: 08.09.2020 10:57 - 19.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
4 149 600.00 UAH з ПДВ /
4 023 983.40 UAH з ПДВ
4 023 983.40 UAH з ПДВ
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
9ae0640712f140ffad82aacfa3926d77
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-14-007165-c-b2
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КВОРУМ-НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32938047
-
Контактна особа:
Рящина Людмила Миколаївна 380677598198, 380677598198 rj070774@ukr.net
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Гречишникова, будинок 52 В
Номер договору:
20Т
Сума договору:
4 023 983.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 353 319.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
21.09.2020 08:00
Статус:
Виконаний