• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 або еквівалент

Оголошено тендер

4 200 000.00 UAH
Номер: 9bdc31e536454c6bbf5b06466da78335
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-14-008635-c
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Замовник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Очікувана вартість: 4 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 14.07.2020 16:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 200 000.00 UAH