-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-07-14-007165-c
Завершена
4 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 42 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 42 000.00 UAH
Період уточнення:
14.07.2020 16:17 - 05.08.2020 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим