• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 або еквівалент)

4 023 983.40 UAH з ПДВ
Номер: 9ae0640712f140ffad82aacfa3926d77
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-14-007165-c-b2
Замовник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "КВОРУМ-НАФТА"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 20Т
Дата підписання: 21.09.2020 08:00
Період дії договору: 21.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 4 023 983.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 670 663.90 UAH)
Оплачено: 1 615 854.75 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 269 309.13 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 190 тонни
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 На карті

Внесені зміни

    Номер: 41a0583591af4f70840584835dd5b625
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Керуючись статтею 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 13.1.2., 3.3.3. Договору, Сторони дійшли згоди без збільшення загальної вартості Договору, та не більше ніж на 10 (десять) %, збільшити ціну за одиницю Товару. У зв’язку з цим Сторонами вносяться наступні зміни до Договору: 1.1. З дати набрання чинності даною Додатковою угодою змінюється пункт 3.1.1. Договору та приймається Сторонами в наступній редакції: «3.1.1. Ціна за одиницю Товару (1 тонну) становить 22 759,98 грн. (двадцять дві тисячі сімсот п’ятдесят дев’ять грн. 98 коп.) з ПДВ». 2. У зв’язку зі збільшенням ціни за одиницю Товару, що передбачено в п. 1.1. даної Додаткової угоди, з дати набрання нею чинності: 2.1. Збільшується ціна за одиницю Товару, зазначена в Специфікації. 2.2. Зменшується кількість Товару, визначена Специфікацією. 3. Ціна (загальна вартість) Договору залишається незмінною. 4. Всі інші умови Договору не змінені цією Додатковою угодою, залишаються чинними у попередній редакції і Сторони підтверджують їх обов’язковість щодо себе. 5. Дана Додаткова угода набирає чинності з моменту її підписання Сторонами та є невід’ємною частиною Договору. 6. Дану Додаткову угоду складено українською мовою у двох автентичних примірниках по одному примірнику для кожної зі Сторін.
    Номер додаткової угоди: ДУ №1 до 20Т
    Дата внесення змін до договору: 02.12.2020 15:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ1 до 20Т.pdf
p7s
sign.p7s