-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 09130000-9 - «нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-З (зима) - Євро 5 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-10-05-006706-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції Учасника, повинні бути складені українською мовою. Більш детальна інформація зазначена в п. 7 Розділу 1 тендерної документації.
Завершена
4 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 43 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 43 000.00 UAH
Номер:
3287d5f3cadf419bb4f4c47cd93b3721
Внутрішній номер закупівлі:
6570799
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-05-006706-a
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Додаткова контактна особа:
Оксана Андріївна Рудишина +380552328779 oksana.a.rudyshyna@seaport.kherson.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
43 000.00 UAH
Період уточнення:
05.10.2020 15:11 - 26.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
05.10.2020 15:11 - 05.11.2020 00:00
Період прекваліфікації:
05.11.2020 00:01 - 24.11.2020 00:00
Аукціон:
24.11.2020 14:08 - 24.11.2020 14:35
Період кваліфікації:
24.11.2020 14:35 - 27.11.2020 12:44
Період завантаження договору:
27.11.2020 12:44 - 17.12.2020 12:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Покупцем вартості поставленої партії товару протягом 30 (тридцять) календарних з дня поставки партії товару Покупцю на підставі рахунку (рахунку-фактури) Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо дизельне ДП-З (зима) - Євро 5 або еквівалент
Кількість
200 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КВОРУМ-НАФТА"
Оскарження: 27.11.2020 12:44 - 08.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32938047
-
Контактна особа:
Рящина Людмила Миколаївна +380668668616 RJ070774@UKR.NET http://www.kvorum.mk.ua/
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, 54003, Миколаївська обл., місто Миколаїв, Центральний район, ВУЛИЦЯ ГРЕЧИШНИКОВА, будинок 52 В
Оскарження: 27.11.2020 12:44 - 08.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
4 069 992.00 UAH з ПДВ /
4 069 992.00 UAH з ПДВ
4 069 992.00 UAH з ПДВ
Документи
18
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОНЕФТЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42516923
-
Контактна особа:
Ємець Андрій Вікторович +380965137350 DNIPRONEFT@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Новомосковськ, 51200, Дніпропетровська обл., м.Новомосковськ, вул. Мануїльського,41
Початкова пропозиція
4 140 000.00 UAH з ПДВ /
4 140 000.00 UAH з ПДВ
4 140 000.00 UAH з ПДВ
Документи
71
Скарги
0
ТОВ "ГЛУСКО УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40428668
-
Контактна особа:
Аліна Аліна +380444929585 alina.mogyla@glusco.swiss
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 11
Початкова пропозиція
4 269 600.00 UAH з ПДВ /
4 269 600.00 UAH з ПДВ
4 269 600.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.11.2020 11:04
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
c92a8cad0b6f44548e22ffc13ece2252
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-05-006706-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КВОРУМ-НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32938047
-
Контактна особа:
Рящина Людмила Миколаївна +380668668616 RJ070774@UKR.NET http://www.kvorum.mk.ua/
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, 54003, Миколаївська обл., місто Миколаїв, Центральний район, ВУЛИЦЯ ГРЕЧИШНИКОВА, будинок 52 В
Номер договору:
24Т
Сума договору:
4 069 992.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 391 660.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
14.12.2020 09:00
Статус:
Виконаний