-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Паливо дизельне ДП-З (зима) - Євро 5 або еквівалент
Оголошено тендер
4 300 000.00
UAH
Номер:
0a211d70b43441d5bcd37547fbacabb8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-05-005823-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливо дизельне ДП-З (зима) - Євро 5 або еквівалент
Примітки:
Джерело фінансування закупівлі власні кошти
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
05.10.2020 14:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 300 000.00 UAH