-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 09130000-9 - «нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-З (зима) - Євро 5 або еквівалент)
4 069 992.00
UAH з ПДВ
Номер:
c92a8cad0b6f44548e22ffc13ece2252
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-05-006706-a-b1
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Контактна особа:
Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КВОРУМ-НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32938047
-
Контактна особа:
Рящина Людмила Миколаївна +380668668616 RJ070774@UKR.NET http://www.kvorum.mk.ua/
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, 54003, Миколаївська обл., місто Миколаїв, Центральний район, ВУЛИЦЯ ГРЕЧИШНИКОВА, будинок 52 В
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
24Т
Дата підписання:
14.12.2020 09:00
Період дії договору:
14.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
4 069 992.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 678 332.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо дизельне ДП-З (зима) - Євро 5 або еквівалент
Кількість
200 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
43acc54ef2d64afbb5d222d756be3187
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Керуючись статтею 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 13.1.2., 3.3.3. Договору, Сторони дійшли згоди без збільшення загальної вартості Договору, та не більше ніж на 10 (десять) %, збільшити ціну за одиницю Товару. У зв’язку з цим Сторонами вносяться наступні зміни до Договору:
1.1. З дати набрання чинності даною Додатковою угодою змінюється пункт 3.1.1. Договору та приймається Сторонами в наступній редакції:
«3.1.1. Ціна за одиницю Товару (1 тонну) становить 22 262,86 грн. (двадцять дві тисячі двісті шістдесят дві грн. 86 коп.) з ПДВ».
2. У зв’язку зі збільшенням ціни за одиницю Товару, що передбачено в п. 1.1. даної Додаткової угоди, з дати набрання нею чинності:
2.1. Збільшується ціна за одиницю Товару, зазначена в Специфікації.
2.2. Зменшується кількість Товару, визначена Специфікацією.
3. Ціна (загальна вартість) Договору залишається незмінною.
4. Всі інші умови Договору не змінені цією Додатковою угодою, залишаються чинними у попередній редакції і Сторони підтверджують їх обов’язковість щодо себе.
5. Дана Додаткова угода набирає чинності з моменту її підписання Сторонами та є невід’ємною частиною Договору.
6. Дану Додаткову угоду складено українською мовою у двох автентичних примірниках по одному примірнику для кожної зі Сторін.
Номер додаткової угоди:
ДУ №1 до 24Т
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 08:00
Статус:
Опубліковано