-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015- 32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)- ID: UA-2021-10-22-002476-c
- Дата створення : 22.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12098408
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015- 32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)- ID: UA-2021-10-21-007299-a
- Дата створення : 21.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12080138
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015- 32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)- ID: UA-2021-10-21-003097-a
- Дата створення : 21.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12066838
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК021-2015: 32550000-3 — Телефонне обладнання (Телефонне обладнання)- ID: UA-2021-10-13-006392-c
- Дата створення : 13.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11984345
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32550000-3 – «Телефонне обладнання» (Телефонні апарати)- ID: UA-2021-10-01-008578-b
- Дата створення : 01.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11804245
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32550000-3 – «Телефонне обладнання» (Телефонні апарати (ІР-телефони))- ID: UA-2021-09-29-004822-c
- Дата створення : 29.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11773514
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32550000-3 Телефонне обладнання (програмно-апаратний комплекс системи ІР тел...×-
ДК 021:2015 – 32550000-3 Телефонне обладнання (програмно-апаратний комплекс системи ІР телефонії)
- ID: UA-2021-09-24-005663-c
- Дата створення : 24.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11709987
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)- ID: UA-2021-09-24-001564-a
- Дата створення : 24.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11700193
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)- ID: UA-2021-09-23-003429-a
- Дата створення : 23.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11687057
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 32550000-3 — Телефонне обладнання (Телефонне обладнання)- ID: UA-2021-09-23-009009-b
- Дата створення : 23.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11680307
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)- ID: UA-2021-08-26-002071-b
- Дата створення : 26.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11246243
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 –32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)- ID: UA-2021-08-18-001954-c
- Дата створення : 18.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11167290
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 021:2015 32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)- ID: UA-2021-08-06-009991-a
- Дата створення : 06.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11013695
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 –32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)- ID: UA-2021-07-23-001269-c
- Дата створення : 23.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10833296
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 021:2015 32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)- ID: UA-2021-07-14-005333-a
- Дата створення : 14.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10721261
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -