-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 021:2015 32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)
Тендер Prozorro UA-2021-07-14-005333-a
Торги не відбулися
1 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9.00 UAH
Номер:
5d3f798ab21c430097ae2de4bfd7b289
Внутрішній номер закупівлі:
10721261
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-14-005333-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Позня Юлія Сергіївна 380687717258 u.poznya@cpb.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9.00 UAH
Період уточнення:
14.07.2021 17:12 - 20.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2021 17:12 - 30.07.2021 19:00
Аукціон:
з 02.08.2021 11:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описоплата Товару здійснюється протягом 10 банківських днів з дня підписання видаткової накладної та акту приймання-передачі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телефонні апарати
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАГАЗИН ПОЗИТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40989803
-
Контактна особа:
Ростислав Пермяков 380673468657 MAGAZINPOZITIV@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01133, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 31
Початкова пропозиція
1 188.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 188.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0