-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015- 32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)
Тендер Prozorro UA-2021-10-22-002476-c
Торги не відбулися
21 075.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 105.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 105.38 UAH
Номер:
5a939059bb4e454ca6ce0369df671e17
Внутрішній номер закупівлі:
12098408
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-22-002476-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Додаткова контактна особа:
Юлія +380687717258 u.poznya@cpb.org.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Позня Юлія Сергіївна 380687717258 u.poznya@cpb.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
21 075.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
105.38 UAH
Період уточнення:
22.10.2021 15:18 - 12.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2021 15:18 - 22.11.2021 17:00
Період прекваліфікації:
з 22.11.2021 17:04
Аукціон:
з 28.12.2021 12:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Товару здійснюється протягом 7 (семи) робочих днів, з дня підписання видаткової накладної на Товар. Оплата здійснюється відповідно до ст. 49 Бюджетного кодексу України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телефонні апарати
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець ОСАДЧИЙ ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1672003619
-
Контактна особа:
Юрій Григорович +380988711955 Uriiy72@gmail.com
-
Адреса:
40035, Україна, Сумська область, Суми, Заливна 7 кв. 50
Початкова пропозиція
16 875.00 UAH з ПДВ /
16 875.00 UAH з ПДВ
16 875.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0