-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 –32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)
Тендер Prozorro UA-2021-08-18-001954-c
Завершена
9 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 45.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 45.00 UAH
Номер:
ad391a8c065840a097fa163ad8ae0cba
Внутрішній номер закупівлі:
11167290
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-18-001954-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Позня Юлія Сергіївна 380687717258 u.poznya@cpb.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
45.00 UAH
Період уточнення:
18.08.2021 15:31 - 24.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2021 15:31 - 03.09.2021 18:00
Аукціон:
06.09.2021 11:10 - 06.09.2021 11:39
Період кваліфікації:
06.09.2021 11:39 - 07.09.2021 17:08
Період завантаження договору:
07.09.2021 17:08 - 27.09.2021 17:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпротягом 10 (десяти) банківських днів з моменту поставки Товару на підставі підписаних Сторонами Акту приймання-передачі товару та рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телефонні апарати
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 01.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець ОСАДЧИЙ ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ
Оскарження: 07.09.2021 17:08 - 18.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1672003619
-
Контактна особа:
Юрій Григорович +380988711955 Uriiy72@gmail.com
-
Адреса:
40035, Україна, Сумська область, Суми, Заливна 7 кв. 50
Оскарження: 07.09.2021 17:08 - 18.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
8 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.09.2021 17:08
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "МАГАЗИН ПОЗИТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40989803
-
Контактна особа:
Ростислав Пермяков 380673468657 MAGAZINPOZITIV@GMAIL.COM
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 31
Початкова пропозиція
8 856.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 856.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЛБ ІНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43268102
-
Контактна особа:
Синюченко Артем 380639452498 slbink@i.ua
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, буд. 1-В, кв. 39
Початкова пропозиція
8 976.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 976.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
5cc1c308407144a29261a212adacbc54
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-18-001954-c-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець ОСАДЧИЙ ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1672003619
-
Контактна особа:
Юрій Григорович +380988711955 Uriiy72@gmail.com
-
Адреса:
40035, Україна, Сумська область, Суми, Заливна 7 кв. 50
Номер договору:
185
Сума договору:
8 440.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
22.09.2021 00:00
Статус:
Виконаний