-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 –32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)
8 440.00
UAH без ПДВ
Номер:
5cc1c308407144a29261a212adacbc54
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-18-001954-c-a1
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Контактна особа:
Позня Юлія Сергіївна 380687717258 u.poznya@cpb.org.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Постачальник:
Фізична особа-підприємець ОСАДЧИЙ ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1672003619
-
Контактна особа:
Юрій Григорович +380988711955 Uriiy72@gmail.com
-
Адреса:
40035, Україна, Сумська область, Суми, Заливна 7 кв. 50
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
185
Дата підписання:
22.09.2021 00:00
Період дії договору:
22.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
8 440.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
8 440.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телефонні апарати
×
-
Країна виробництва:
MY Малайзія
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 01.11.2021