-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32550000-3 – «Телефонне обладнання» (Телефонні апарати)
Тендер Prozorro UA-2021-10-01-008578-b
Торги не відбулися
8 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40.00 UAH
Номер:
5cf09ac7975341c5a6222231e7ea63ad
Внутрішній номер закупівлі:
11804245
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-01-008578-b
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Додаткова контактна особа:
Оксана o.goloborodko@cpb.org.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Голобородько Оксана Сергіївна 380939668236 o.goloborodko@cpb.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40.00 UAH
Період уточнення:
01.10.2021 15:57 - 22.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2021 15:57 - 01.11.2021 17:00
Період прекваліфікації:
з 01.11.2021 17:01
Аукціон:
з 07.12.2021 12:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпісляплата протягом 10 (десяти) банківських днів, з дня підписання видаткової накладної та відповідно до рахунку-фактури наданого Учасником. У разі затримки фінансування Замовника, з урахуванням підпункту 2 пункту 14 Прикінцевих положень Бюджетного кодексу України, розрахунки здійснюються протягом трьох банківських днів з дати отримання Замовником коштів для закупівлі на свій рахунок. Будь-які штрафні санкції в такому випадку не застосовуються.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ІР-телефон
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації