• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015- 32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)

Торги не відбулися

105 404.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 527.02 UAH
Номер: f5b5552378f04830a40c016c2bf66a0d
Внутрішній номер закупівлі: 12080138
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-21-007299-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
Контактна особа: Позня Юлія Сергіївна 380687717258 u.poznya@cpb.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 105 404.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 527.02 UAH
Період уточнення: 21.10.2021 18:21 - 11.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 21.10.2021 18:21 - 21.11.2021 20:00
Період прекваліфікації: з 21.11.2021 20:01
Аукціон: з 28.12.2021 14:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телефонні апарати
Код ДК 021:2015: 32552100-8 Телефони
Кількість 300 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 04116, Україна, Київська область, Київ, вул. Шолуденка, 33/19 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРОФТЕХПОСТАЧ"
Початкова пропозиція 95 724.00 UAH з ПДВ /
95 724.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 10
Документи 18
Скарги 0