-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32550000-3 – «Телефонне обладнання» (Телефонні апарати (ІР-телефони))
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-004822-c
Торги не відбулися
20 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 103.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 103.60 UAH
Номер:
3ead92824cf74847b16091dd2bffdb72
Внутрішній номер закупівлі:
11773514
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-29-004822-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Додаткова контактна особа:
Оксана o.goloborodko@cpb.org.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Голобородько Оксана Сергіївна 380939668236 o.goloborodko@cpb.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 720.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
103.60 UAH
Період уточнення:
29.09.2021 18:03 - 20.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2021 18:03 - 30.10.2021 19:00
Період прекваліфікації:
з 30.10.2021 19:04
Аукціон:
з 06.12.2021 14:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпісляплата протягом 10 (десяти) робочих днів, з дня підписання Акту прийому-передачі товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ІР-телефон
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕМ ЕМ АЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42804321
-
Контактна особа:
Тарас Середа +380508716511 mmi.it.ua@gmail.com
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СІМ'Ї КУЛЬЖЕНКІВ, будинок 14-Б, приміщення 5
Початкова пропозиція
16 998.00 UAH з ПДВ /
16 998.00 UAH з ПДВ
16 998.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0