-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 –32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)
Тендер Prozorro UA-2021-07-23-001269-c
Торги не відбулися
9 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 45.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 45.00 UAH
Номер:
953fd53a277f4e4f90280d9bdd31c447
Внутрішній номер закупівлі:
10833296
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-23-001269-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Позня Юлія Сергіївна 380687717258 u.poznya@cpb.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
45.00 UAH
Період уточнення:
23.07.2021 11:08 - 29.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2021 11:08 - 08.08.2021 14:00
Аукціон:
з 09.08.2021 14:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпротягом 10 (десяти) банківських днів з моменту поставки Товару на підставі підписаних Сторонами Акту приймання-передачі товару та рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телефонні апарати
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 01.10.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МАГАЗИН ПОЗИТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40989803
-
Контактна особа:
Ростислав Пермяков 380673468657 MAGAZINPOZITIV@GMAIL.COM
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 31
Початкова пропозиція
8 856.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 856.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0