-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-002071-b
Торги не відбулися
17 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 87.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 87.00 UAH
Номер:
d544e69d33c4460fbe811885642c4a87
Внутрішній номер закупівлі:
11246243
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-26-002071-b
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Щеплотська Даріна Петрівна 380675690540 d.shcheplotska@cpb.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
87.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 14:50 - 02.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2021 14:50 - 12.09.2021 20:00
Аукціон:
з 13.09.2021 14:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпротягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати поставки повного обсягу Товару за видатковою накладною
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телефонні апарати
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.10.2021
Місце постачання
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 45
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МАГАЗИН ПОЗИТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40989803
-
Контактна особа:
Ростислав Пермяков 380673468657 MAGAZINPOZITIV@GMAIL.COM
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 31
Початкова пропозиція
16 470.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
16 470.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0