-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015- 32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)
Тендер Prozorro UA-2021-10-21-003097-a
Торги не відбулися
18 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 90.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 90.00 UAH
Номер:
ef587d311c2c48a68cee5d62437bdbbd
Внутрішній номер закупівлі:
12066838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-21-003097-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Додаткова контактна особа:
Юлія +380687717258 u.poznya@cpb.org.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Позня Юлія Сергіївна 380687717258 u.poznya@cpb.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
90.00 UAH
Період уточнення:
21.10.2021 12:31 - 11.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2021 12:31 - 21.11.2021 14:00
Період прекваліфікації:
з 21.11.2021 14:00
Аукціон:
з 28.12.2021 15:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПісляоплата протягом 10 банківських днів з моменту поставки Товару на підставі видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телефонні апарати
Кількість
34 штуки
Період постачання
до 31.12.2021