-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 32550000-3 — Телефонне обладнання (Телефонне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2021-09-23-009009-b
Торги не відбулися
11 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 56.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 56.50 UAH
Номер:
ccad8e131ddb4183958d609e5e8d5bda
Внутрішній номер закупівлі:
11680307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-23-009009-b
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Щеплотська Даріна Петрівна 380675690540 d.shcheplotska@cpb.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
56.50 UAH
Період уточнення:
23.09.2021 15:01 - 30.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2021 15:01 - 10.10.2021 16:00
Аукціон:
з 11.10.2021 12:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпротягом 10 (десяти) банківських днів з моменту отримання Товару на підставі видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телефонні апарати
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 30.11.2021