-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)
Тендер Prozorro UA-2021-09-24-001564-a
Торги не відбулися
18 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 90.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 90.00 UAH
Номер:
0391162a8ad040668519c24872e5a7eb
Внутрішній номер закупівлі:
11700193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-24-001564-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Голобородько Оксана Сергіївна 380939668236 o.goloborodko@cpb.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
90.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2021 13:07 - 30.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2021 13:07 - 10.10.2021 14:00
Аукціон:
з 11.10.2021 11:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПісляоплата протягом 10 банківських дні з моменту поставки Товару на підставі видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телефонні апарати
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 20.12.2021