• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 32550000-3 – Телефонне обладнання (Телефонні апарати)

Торги не відбулися

17 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 87.00 UAH
Номер: a65e48d011274ed984b459141dea77e9
Внутрішній номер закупівлі: 11687057
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-23-003429-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
Контактна особа: Щеплотська Даріна Петрівна 380675690540 d.shcheplotska@cpb.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 17 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 87.00 UAH
Період уточнення: 23.09.2021 17:31 - 01.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 23.09.2021 17:31 - 11.10.2021 19:00
Аукціон: з 12.10.2021 11:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телефонні апарати
Код ДК 021:2015: 32552100-8 Телефони
Кількість 30 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 45 На карті