-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК021-2015: 32550000-3 — Телефонне обладнання (Телефонне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2021-10-13-006392-c
Торги не відбулися
11 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 56.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 56.50 UAH
Номер:
ce2ce04fc97f4479aa89e2017a02b265
Внутрішній номер закупівлі:
11984345
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-13-006392-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Щеплотська Даріна Петрівна 380675690540 d.shcheplotska@cpb.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32550000-3 Телефонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
56.50 UAH
Період уточнення:
13.10.2021 19:11 - 03.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2021 19:11 - 13.11.2021 21:00
Період прекваліфікації:
з 13.11.2021 21:00
Аукціон:
з 20.12.2021 12:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпротягом 10 (десяти) банківських днів з моменту поставки Товару на підставі видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телефонні апарати
Кількість
23 штуки
Період постачання
до 15.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець ОСАДЧИЙ ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1672003619
-
Контактна особа:
Юрій Григорович +380988711955 Uriiy72@gmail.com
-
Адреса:
40035, Україна, Сумська область, Суми, Заливна 7 кв. 50
Початкова пропозиція
10 465.00 UAH з ПДВ /
10 465.00 UAH з ПДВ
10 465.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0