-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих с...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
- ID: UA-2026-05-18-012998-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29259139
ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих с...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
- ID: UA-2026-04-27-013866-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29044181
ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих с...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
- ID: UA-2026-01-26-015365-a
- Дата створення : 26.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28059950
ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих с...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
- ID: UA-2025-12-26-005959-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27778009
ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих с...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
- ID: UA-2025-12-19-009657-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27665639
ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих с...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
- ID: UA-2025-12-12-012702-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27538805
ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих с...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
- ID: UA-2025-12-02-000360-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27346131
ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих с...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
- ID: UA-2025-09-23-014770-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26530392
ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих с...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
- ID: UA-2025-09-09-014254-a
- Дата створення : 09.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26380791
ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих с...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
- ID: UA-2025-06-02-012259-a
- Дата створення : 02.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25481993
ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих с...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
- ID: UA-2025-02-10-015273-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24378491
ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих с...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
- ID: UA-2025-02-10-015162-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24378332
ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
- ID: UA-2025-02-05-010609-a
- Дата створення : 05.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24321636
ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих с...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
- ID: UA-2024-08-12-001945-a
- Дата створення : 12.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22284562
ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих с...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
- ID: UA-2024-07-29-010487-a
- Дата створення : 29.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22181518
ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожЗавершена -