-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
Тендер Prozorro UA-2025-09-23-014770-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d53e31eda819479b939e274cd57446b3
Внутрішній номер закупівлі:
26530392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-23-014770-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22982512
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Тетяна Василівна +380502945769 tetyanalysenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.09.2025 17:41 - 28.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2025 17:41 - 01.10.2025 00:00
Аукціон:
з 01.10.2025 15:29
Період кваліфікації:
01.10.2025 00:00 - 06.10.2025 12:00
Період завантаження договору:
12.10.2025 00:00 - 22.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок