• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок

Завершена

400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер: 90ced839a2454b9a862fbbe0e8c598c6
Внутрішній номер закупівлі: 24321636
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-05-010609-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
Контактна особа: Лисенко Тетяна Василівна +380502945769 tetyanalysenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.02.2025 14:29 - 10.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 05.02.2025 14:29 - 13.02.2025 00:00
Період кваліфікації: 13.02.2025 00:00 - 14.02.2025 13:32
Період завантаження договору: 20.02.2025 00:00 - 02.03.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴400 000.00 Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок