• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: 6cbb7cff674c440d8208a2af8584065f
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-05-011791-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорож
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 05.02.2025 13:58

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
Код ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорож
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 000.00 UAH