-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
Тендер Prozorro UA-2025-12-26-005959-a
Завершена
100 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
50a7415579c24bf2be827e06be0a620b
Внутрішній номер закупівлі:
27778009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-26-005959-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22982512
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Тетяна Василівна +380502945769 tetyanalysenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-12-12-012702-a
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з благоустрою населених пунктів: обрізання крон дерев і кущів, вирізування сухих суків і гілок
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, територія Шосткинської міської територіальної громади
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Галстян Арман Хачікович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3140519991
-
Контактна особа:
Галстян Арман Хачікович 0500741911
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Захисників України, буд. 5
Ціна пропозиції
100 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.12.2025 12:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
16c6bf4cb40844fcbb1859c485030439
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-26-005959-a-a1
Постачальник:
ФОП Галстян Арман Хачікович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3140519991
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Захисників України, буд. 5
Номер договору:
2412-2
Сума договору:
100 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.12.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
24.12.2025 00:00
Статус:
Підписаний